Bielactwo

Choroba przewlekła, której objawem jest powstawanie fragmentów skóry bez pigmentu. Zaobserwowano związek między występowaniem bielactwa a chorobami autoimmunologicznymi występującymi w rodzinie.

Jeżeli u Ciebie lub bliskiej osoby pojawiły się na skórze jaśniejsze przebarwienia, może to wskazywać na rozwój choroby. Leczenie bielactwa na szczęście jest możliwe, dlatego warto rozpocząć je jak najwcześniej od konsultacji ze specjalistą, który opracuje dla pacjenta najlepszą terapię. 
Terapia wykorzystuje  m.in. laser excimerowy. Dlaczego warto zdecydować się na interwencję i podjąć walkę z problemem? Na pewno nie warto lekceważyć zmian na ciele, które wyglądają nieestetycznie i mogą prowadzić do braku samoakceptacji. Choroba nierzadko powoduje:

leczenie bielactwa kielce

1

Wycofanie społeczne

Choć bielactwo nie boli, powoduje uczucie dyskomfortu, szczególnie podczas kontaktów międzyludzkich.

2

Obniżenie komfortu życia

Problem natury estetycznej może powodować spadek samooceny i problemy natury psychologicznej.

3

Bielactwo nabyte i wrodzone

Istnieją dwa główne typy bielactwa. Bielactwo nabyte może rozwinąć się nawet około 30 roku życia, po wystąpieniu silnego czynnika środowiskowego np. stresu. 

Leczenie bielactwa

W naszym centrum w Kielcach podejmujemy się leczenia bielactwa z wykorzystaniem nowoczesnego lasera excimerowego. Efekty, jakie daje terapia są zadowalające i widoczne w krótkim czasie. Urządzenie emituje promieniowanie UVB, naświetlając wyłącznie te partie skóry, które są objęte zmianami. Dzięki temu zabieg jest w pełni bezpieczny oraz nie oddziałuje na zdrowe fragmenty ciała.

Aby leczenie bielactwa było skuteczne, trzeba dopasować ilość i czas trwania zabiegów do skali problemu. Istotne jest dobranie takiej dawki promieniowania, aby była ona skuteczna w zwalczaniu zmian, a zarazem bezpieczna dla organizmu.

Podczas konsultacji z naszym specjalistą zostanie przeprowadzony wywiad z pacjentem. Zapozna się on także z historią choroby oraz oceni skalę zmian, z jakimi zgłasza się chory. Dzięki temu będzie mógł postawić dokładną diagnozę, a następnie wdrożyć leczenie bielactwa. Wszystko po to, abyś odzyskał dobre samopoczucie, radość życia i estetyczny wygląd skóry.

Polecane zabiegi:

- Terapia laserem excimerowym na bielactwo 

leczenie bielactwa

Naświetlamy każdą parię ciała

terapia laserem na bielactwo

Laser excimerowy jest skuteczniejszy niż lampy PUVA

bielactwo leczenie kielce

Skuteczność potwierdzona klinicznie

Dostępność wolnych terminów trychologicznych

Październik

?%

Listopad

97%

Grudzień

Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące
i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1
Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje nie stanowią
zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 556 Kodeksu
cywilnego. 

Start a site - Find more