Gabinet Anagen 

Gabinet Anagen - nowe miejsce na mapie Kielc, które skupione jest wokół włosów. Ich piękna, pielęgnacji oraz zdrowiu. Dlaczego Anagen? Ponieważ Anagen to miejsce, które zrodziło się z pasji do włosów. To miejsce, w którym będziesz mógł oddać się w ręce specjalistów, aby móc cieszyć się zdrowymi
i pięknymi włosami. Skupiamy się przede wszystkim na dobraniu odpowiednich preparatów, przygotowaniu indywidualnej terapii gabinetowej a nie na sprzedaży i dystrybucji konkretnych kosmetyków. Priorytetem jesteś Ty i Twoje włosy. Naszym zadaniem jest także pokazanie Ci alternatywnych terapii, dzięki którym zagłębisz się w nowoczesne metody stosowane w trychologii. 

Skąd wzięła się nasza nazwa? Anagen to aktywna faza wzrostu włosa. I oto nam właśnie chodzi. Aby każdy anagen naszych klientów trwał jak najdłużej!

Mobirise

Biotechnolog medyczny, absolwent studiów "Trychologia
w kosmetologii" na Uniwersytecie Jagiellońskim.
W dotychczasowej pracy zawodowej zajmował stanowisko specjalisty ds. izolacji przeciwciał w jednym z berlińskich laboratoriów. Członek międzynarodowego stowarzyszenia trychologii klinicznej i estetycznej ICATA. Wykładowca akademincki na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia
w Warszawie,

"Dlaczego trychologia? Bo sam łysieję! Będę doskonałą antyreklamą swojego gabinetu" - mówię z uśmiechem.
I to dlatego trychologia stała się mi tak bliska.  

mgr Bartosz Kiec

specjalista trychologii

mgr Bartosz Kiec

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Biotechnologia. Pasjonatka mikrobiologii oraz chemii organicznej. Prywatnie miłośniczka zwierząt i dobrego kina. W gabinecie zajmuje się terapią laserem excimerowym Exciplex, prowadzi terapie trychologiczne oraz rozwija swoje zainteresowanie trychologią. Ceni sobie zadowolenie Pacjentów.

"Zdaję sobie sprawę, że włosy oraz zdrowa skóra głowy dodają pewności siebie oraz podnoszą samoocenę, dlatego wkładam serce w swoją pracę. Uśmiech i zadowolenie jest dla mnie największą wartością".

mgr Marta Bugajska

trycholog zabiegowy, biotechnolog

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Fizjoterapia. Swój wolny czas poświęca na zdobywanie wiedzy z zakresu trychologii. Pasjonatka podróży, języka włoskiego a także miłośniczka zwierząt. W gabinecie zajmuje się wykonywaniem zabiegów trychologicznych oraz zabiegów laserowych. 

"Początkowo pojawiłam się w gabinecie  jako pacjentka mająca problem z wypadaniem włosów. Dzięki temu zdaję sobie sprawę jaki dyskomfort może powodować problem ze skórą głowy i z jak złożonym problemem przyszło mi walczyć. Efekty i zadowolenie moich pacjentów daje mi największą satysfakcję."

mgr Patrycja Buras

trycholog zabiegowy, fizjoterapeuta

Absolwentka studiów magisterskich na Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach na kierunku kosmetologia. Uczestniczyła w licznych szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Kieruje się holistycznym podejściem do pacjenta. Jej ulubiony zakres obowiązków to zabiegi iniekcyjne. Prywatnie uwielbia podróże i taniec,
a wolny czas poświęca najbliższym. 

"Największą nagrodą dla mnie jest uśmiech pacjenta. Wyznaję zasadę, że zdrowa skóra jest obrazem dobrego stanu zdrowia i włosów."

mgr Monika Czech

trycholog zabiegowy, kosmetolog

mgr Monika Czech

Biotechnolog medyczny, dietetyk ze specjalizacją chorób wewnętrznych i metabolicznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W dotychczasowej pracy zajmowała się analizą badań laboratoryjnych w laboratorium diagnostycznym. Doskonale umie powiązać ze sobą różne parametry diagnostyczne. Dzięki zdobytemu, wieloletniemu doświadczeniu posiada szerokie spojrzenie na pacjenta. Praca w gabinecie trychologicznym pozwala na wsparcie terapii ze strony dietetyki w takich schorzeniach jak PCOS, insulinooporność czy w chorobach autoimmunologicznych jak choroba Hashimoto. Prywatnie miłośniczka dobrego jedzenia, kochająca spotkania z przyjaciółmi przy własnoręcznie przygotowanym posiłku.

"Dieta nie musi oznaczać wyrzeczeń. Może być zdrową formą przyjemności."  

mgr Katarzyna Kędziora

dietetyk, biotechnolog medyczny

mgr Katarzyna Kędziora

Dostępność wolnych terminów trychologicznych

Październik

?%

Listopad

97%

Grudzień

Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące
i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1
Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje nie stanowią
zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 556 Kodeksu
cywilnego. 

Built with Mobirise - Get now