Dietetyk Kielce

Pozwól sobie pomóc

Dieta często kojarzona jest z wyrzeczeniami, trudnościami z przygotowaniem posiłków, uczuciem głodu towarzyszącym na co dzień.
Wiele osób, które zaczynają się odchudzać mówi „jestem na diecie” odliczając czas „kiedy to się skończy”.

Niewątpliwie podjęcie decyzji o zmianach w sposobie odżywiania i wdrożenie jej w życie stanowi duże wyzwanie. Chcemy towarzyszyć Ci w tym wyzwaniu i sprawić, aby nowy sposób odżywiania stał się dla Ciebie przyjemnością i zdrowym nawykiem.

Zapomnij o drastycznych dietach

Naszą misją jest współpraca z Pacjentem, tak aby pomóc mu zmienić nawyki żywieniowe i osiągnąć dzięki temu lepszą jakość życia

nie musisz się głodzić - wystarczy jeść właściwie

Co zrobimy dla Ciebie?

Ustalimy posiłki dostosowane do Twojego stylu życia

Wiemy jak wiele wyzwań stoi przed każdym z nas w codziennym życiu. Dopasujemy posiłki tak, abyś mógł / mogła je przygotować niezależnie od tego ile i gdzie pracujesz i jakie masz obowiązki domowe.

Uwzględnimy Twoje preferencje żywieniowe

Chcemy, aby jedzenie było dla Ciebie przyjemnością. Słuchamy naszych Pacjentów. Dzięki naszym przepisom nie będziesz jadł / jadła produktów, których nie lubisz.

Poznaj Nas

konsultacje dietetyczne

mgr Katarzyna Kędziora
dietetyk, biotechnolog medyczny

Biotechnolog medyczny, dietetyk ze specjalizacją chorób wewnętrznych i metabolicznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W dotychczasowej pracy zajmowała się analizą badań laboratoryjnych w laboratorium diagnostycznym. Doskonale umie powiązać ze sobą różne parametry diagnostyczne.

Dzięki zdobytemu, wieloletniemu doświadczeniu posiada szerokie spojrzenie na pacjenta. Praca w gabinecie trychologicznym pozwala na wsparcie terapii ze strony dietetyki w takich schorzeniach jak PCOS, insulinooporność czy w chorobach autoimmunologicznych jak choroba Hashimoto.

Prywatnie miłośniczka dobrego jedzenia, kochająca spotkania z przyjaciółmi przy własnoręcznie przygotowanym posiłku.

„Dieta nie musi oznaczać wyrzeczeń. Może być zdrową formą przyjemności.”