Łuszczyca, Łuszczyca skóry głowy

Choroba o charakterze przewlekłym, przebiegająca na mechaniźmie zapalno - proliferacyjnym. Dotyka wiele części ciała tj. skóra głowy, łokcie, talię, kolana. 

Łuszczyca skóry głowy

Wspomniane zmiany mogą pojawić się na całym ciele, dlatego znana jest również postać łuszczycy skóry głowy. Zmiany pod włosami są początkowo trudne do zauważenia, a także niełatwe w pielęgnacji i leczeniu. Dlatego wielu pacjentów zgłasza się do naszego gabinetu trychologicznego w Kielcach w poszukiwaniu skutecznej terapii.

Proponujemy Ci skorzystanie z zabiegu trychologicznego z wykorzystaniem infuzji tlenowej lub lasera excimerowego zwalczającego łuszczycę. Wybór odpowiedniej metody, liczbę powtórzeń oraz ich częstotliwość ustalisz osobiście podczas konsultacji trychologicznej. Łuszczyca skóry głowy czasem jest niełatwa w zdiagnozowaniu, bo bywa mylona z łupieżem. Dlatego tym bardziej warto szukać profesjonalnej pomocy
w konkretnym problemie.

Mylona z łupieżem

Łuszczyca skóry głowy często mylona jest z łupieżem. To doprowadza do nieodpowiedniej pielęgnacji skóry głowy
a w konsekwencji nasilenia prblemu.

Choroba nawrotowa

Łuszczyca ma charakter nawrotow. Do czynników indukujących rozwój łuszczycy zaliczymy predyspozycje genetyczne, czynniki immunologiczne i środowiskowe. 

łuszczyca skóry głowy kielce

Rozpoznanie i leczenie łuszczycy

Z jakimi objawami warto zgłosić się do trychologa? Czujność powinny wzbudzić zmiany w wyglądzie skóry na głowie. Staje się ona zaczerwieniona, błyszcząca, pokryta grudkami oraz łuskami. Niekiedy na powierzchni pojawiają się kropelki krwi, a naskórek schodzi w wyniku pocierania. Dyskomfort i nieestetyczne zmiany powinny skłonić do wizyty w gabinecie, gdzie zostanie wdrożona terapia przeciwko łuszczycy skóry głowy.

Terapia odbywa się z wykorzystaniem wspomnianych wcześniej metod, czyli lasera oraz infuzji tlenowej. Może zostać wsparte pielęgnacją domową z wykorzystaniem odpowiednich kosmeceutyków, a także suplementów diety. O możliwościach zostaniesz poinformowany w gabinecie podczas konsultacji i badania.


Polecane zabiegi:

- Terapia laserem excimerowym na łuszczycę - na każdą parię ciała
- Zabieg trychologiczny z infuzją tlenową

Terapia leczenia łuszczycy – Kielce

Jako kadra trychologiczna ANAGEN specjalizujemy się diagnostyce, terapii i profilaktyce wszystkich typów łuszczycy. Osobom poszukującym leczenia polecamy skuteczną terapię przeciw łuszczycy przeprowadzoną przez naszych specjalistów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych leczeniem łuszczycy metodą terapii laserem lub infuzją tlenową do odwiedzenia gabinetu trychologicznego Anagen zlokalizowanego
w Kielcach. W razie pytań dotyczących terapii czy chęci umówienia się na konsultację prosimy o kontakt:

- telefoniczny: 784 294 494
- mailowy: gabinet@anagen.com.pl

leczenie łuszczycy kielce
łuszczyca leczenie kielce

Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące
i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1
Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje nie stanowią
zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 556 Kodeksu
cywilnego. 

Designed with Mobirise - Visit site