Kurs trychologiczny dla początkujących

Poszerz swoje kompetencje

Zapraszamy na szkolenia trychologiczne, poszerzające wiedzę w wybranych aspektach trychologii. Zapraszamy do zapisów na interesujące Państwa bloki tematyczne.

miejsce i zasady

Minimalna ilość uczestników w szkoleniach stacjonarnych: 7 osób.
W cenie szkolenia przerwa kawowa oraz obiad.

Miejsce szkolenia: Grand Hotel, ul. Sienkiewicza 78, 25-501 Kielce.

Szkolenia online ustalane są indywidualnie.

Wybierz interesujący Cię temat

Nasze szkolenia kierujemy do trychologów, którzy chcą poszerzyć / utrwalić swoją wiedzę, a także do osób, które z trychologią chcą dopiero związać swoją przyszłość.

Interesują Cię inne zagadnienia niż wybrana tematyka?
skontaktuj się z nami

tematy  najbliższych szkoleń

Podstawy diagnostyki laboratoryjnej
Szkolenie dwuczęściowe online
prowadzący: Bartosz Kiec - 699 zł/os.

a. Parametry morfologii
b. Gospodarka żelazowa
c. Witaminy: D3, B12 i kwas foliowy
d. Gospodarka hormonów tarczycy
e. Podstawowa gospodarka hormonów płciowych
f. Lipidogram
g. Gospodarka cukrowa
h. Podstawowe minerały

15.04 + 22.04.2024

Case study / studium przypadków – 6h
prowadzący: Bartosz Kiec – 1300 zł/os.

a. Omówienie przeprowadzonej diagnostyki
b. Omówienie zaleceń gabinetowych
c. Omówienie zaleceń suplementacyjnych
d. Analiza diagnostyki obrazowej

Zapytaj o najbliższy termin

Poznaj Nas

specjalista trychologii

mgr Bartosz Kiec

Biotechnolog medyczny, absolwent studiów „Trychologia w kosmetologii” na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Wykładowca akademicki w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku Trychologia Kosmetologiczna i Kosmetologia Bioestetyczna.

W dotychczasowej pracy zawodowej zajmował stanowisko specjalisty ds. izolacji przeciwciał w jednym z berlińskich laboratoriów.

Od 2019 roku prowadzi gabinet trychologiczny. Na przestrzeni ostatnich lat w gabinecie pojawiło się mnóstwo Klientów, którzy uzyskali skuteczną pomoc w problemach dotyczących skóry głowy i włosów.

Członek międzynarodowego stowarzyszenia trychologii klinicznej i estetycznej ICATA. Wykładowca akademincki na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

„Dlaczego trychologia? Bo sam łysieję! Będę doskonałą antyreklamą swojego gabinetu” – mówię z uśmiechem. I to dlatego trychologia stała się mi tak bliska.

kolejne tematy szkoleń

Choroby skóry głowy – 6h
prowadzący: Bartosz Kiec – 1300 zł/os.

a. Łupieże
b. Łojotokowe zapalenie skóry
c. Atopowe zapalenie skóry
d. Łuszczyca
e. Zapalenie mieszka włosowego
f. Świąd skóry głowy
g. Łojotoki
h. Analiza diagnostyki obrazowej

Zapytaj o najbliższy termin

Cechy trichoskopowe i analiza obrazu skóry – 6h
prowadzący: Bartosz Kiec – 1300 zł/os.

a. Cechy dynamiki łysienia
b. Cechy trichoskopowe mieszkowe
c. Cechy trichoskopowe okołomieszkowe i międzymieszkowe
d. Kapilaroskopia skóry głowy
e. Typy skóry głowy
f. Cechy trichoskopowe poszczególnych łysień i chorób skóry głowy

Zapytaj o najbliższy termin

Kurs trychologiczny

Pielęgnacja włosów do tej pory była Twoją pasją? Czas przekuć zwyczajne hobby w sposób na życie! Nasze szkolenia trychologiczne są idealnym rozwiązaniem zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pielęgnacją włosów, jak i dla doświadczonych specjalistów pragnących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Gabinet trychologiczny Anagen to miejsce, gdzie pod okiem doświadczonych ekspertów – praktyków zdobędziesz wiele cennych wskazówek na temat dbania o włosy i skórę głowy. Zapraszamy do zapisów na szkolenie trychologiczne – obecnie mamy nabór na kurs trychologiczny dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Zapytaj o szczegóły!

Kurs trychologiczny – odkrywamy sekrety zdrowych włosów i skóry głowy

Nasz kurs trychologiczny dla początkujących to idealny punkt wyjścia dla wszystkich, którzy chcą zgłębić tajemnice zdrowych i pięknych włosów – u podstaw. Obejmuje ono różne zagadnienia teoretyczne i praktyczne związane m.in. z anatomicznymi i fizjologicznymi aspektami włosów, skóry głowy oraz różnorodnych problemów trychologicznych i chorób. Nasz zespół doświadczonych instruktorów i specjalistów w dziedzinie trychologii jest gotowy, by podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z Tobą.

Czego nauczysz się na kursie z trychologii?

Kurs z trychologii ma bardzo starannie opracowany program i uwzględnia w nim sporą dawkę teorii oraz praktyki. W zależności od realizowanego modułu możesz uczyć się o chorobach skóry głowy (łupież, AZS, łuszczyca, świąd, łojotok) lub przyswajać cechy trichoskopowe i uczyć się analizy obrazu skóry (cechy dynamiki łysienia, kapilaroskopia skóry głowy, cechy trichoskopowe poszczególnych łysień (np. łysienie plackowate) i chorób skóry głowy).

Chcesz poznać szczegóły szkolenia trychologicznego? Skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Dlaczego warto zrobić u nas szkolenie trychologiczne?

Nasze szkolenia trychologiczne są prowadzone przez certyfikowanych specjalistów w dziedzinie trychologii, którzy posiadają szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczne doświadczenie w pracy z klientami z różnymi problemami skóry głowy i włosów. Praktycy zapewnią Ci dostęp do najnowocześniejszych materiałów i narzędzi używanych w dziedzinie trychologii, abyś mógł doskonalić swoje umiejętności i stać się pewnym siebie specjalistą odnoszącym sukcesy w swoich fachu. Otrzymasz też od nas certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności i wiedzę, co zwiększy Twoje szanse na zatrudnienie lub rozwinięcie własnej praktyki. Zapraszamy – ilość miejsc na kursach z trychologii jest ograniczona!