NASZ ZESPÓŁ

W naszym gabinecie czeka na Ciebie zespół specjalistów, którzy przeprowadzą Cię przez cały okres terapii, zapewniając profesjonalną obsługę, skuteczne zabiegi i zawsze przyjazną atmosferę przy filiżance kawy.

1

mgr Bartosz Kiec

specjalista trychologii

Biotechnolog medyczny, absolwent studiów "Trychologia w kosmetologii" na Uniwersytecie Jagiellońskim. W dotychczasowej pracy zawodowej zajmował stanowisko specjalisty ds. izolacji przeciwciał w jednym z berlińskich laboratoriów. Członek międzynarodowego stowarzyszenia trychologii klinicznej i estetycznej ICATA. Wykładowca akademincki na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

"Dlaczego trychologia? Bo sam łysieję! Będę doskonałą antyreklamą swojego gabinetu" - mówię z uśmiechem. I to dlatego trychologia stała się mi tak bliska.

2b

mgr Patrycja Buras

trycholog zabiegowy, fizjoterapeuta

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Fizjoterapia. Swój wolny czas poświęca na zdobywanie wiedzy z zakresu trychologii. Pasjonatka podróży, języka włoskiego a także miłośniczka zwierząt. W gabinecie zajmuje się wykonywaniem zabiegów trychologicznych oraz zabiegów laserowych.

"Początkowo pojawiłam się w gabinecie jako pacjentka mająca problem z wypadaniem włosów. Dzięki temu zdaję sobie sprawę jaki dyskomfort może powodować problem ze skórą głowy i z jak złożonym problemem przyszło mi walczyć. Efekty i zadowolenie moich pacjentów daje mi największą satysfakcję."

3a

mgr Monika Czech

trycholog zabiegowy, kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich na Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach na kierunku kosmetologia. Uczestniczyła w licznych szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Kieruje się holistycznym podejściem do pacjenta. Jej ulubiony zakres obowiązków to zabiegi iniekcyjne. Prywatnie uwielbia podróże i taniec, a wolny czas poświęca najbliższym.

"Największą nagrodą dla mnie jest uśmiech pacjenta. Wyznaję zasadę, że zdrowa skóra jest obrazem dobrego stanu zdrowia i włosów."

4

mgr Katarzyna Kędziora

dietetyk, biotechnolog medyczny

Biotechnolog medyczny, dietetyk ze specjalizacją chorób wewnętrznych i metabolicznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W dotychczasowej pracy zajmowała się analizą badań laboratoryjnych w laboratorium diagnostycznym. Doskonale umie powiązać ze sobą różne parametry diagnostyczne. Dzięki zdobytemu, wieloletniemu doświadczeniu posiada szerokie spojrzenie na pacjenta. Praca w gabinecie trychologicznym pozwala na wsparcie terapii ze strony dietetyki w takich schorzeniach jak PCOS, insulinooporność czy w chorobach autoimmunologicznych jak choroba Hashimoto. Prywatnie miłośniczka dobrego jedzenia, kochająca spotkania z przyjaciółmi przy własnoręcznie przygotowanym posiłku.

"Dieta nie musi oznaczać wyrzeczeń. Może być zdrową formą przyjemności."

5

mgr Anna Jaworska

trycholog, dietetyk

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku dietetyka oraz studiów podyplomowych na kierunku trychologia kosmetologiczna w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach. Prywatnie pasjonatka wędkarstwa i pieszych wędrówek.

"Do każdego przypadku zawsze podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Moim priorytetem jest zadowolenie pacjenta a praca, którą wykonuję jest moją pasją".