NASZ ZESPÓŁ

W naszym gabinecie czeka na Ciebie zespół specjalistów, którzy przeprowadzą Cię przez cały okres terapii, zapewniając profesjonalną obsługę, skuteczne zabiegi i zawsze przyjazną atmosferę przy filiżance kawy.

1

mgr Bartosz Kiec

specjalista trychologii

Biotechnolog medyczny, absolwent studiów "Trychologia w kosmetologii" na Uniwersytecie Jagiellońskim. W dotychczasowej pracy zawodowej zajmował stanowisko specjalisty ds. izolacji przeciwciał w jednym z berlińskich laboratoriów. Członek międzynarodowego stowarzyszenia trychologii klinicznej i estetycznej ICATA. Wykładowca akademincki na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

"Dlaczego trychologia? Bo sam łysieję! Będę doskonałą antyreklamą swojego gabinetu" - mówię z uśmiechem. I to dlatego trychologia stała się mi tak bliska.

2b

mgr Patrycja Buras

trycholog zabiegowy, fizjoterapeuta

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Fizjoterapia. Swój wolny czas poświęca na zdobywanie wiedzy z zakresu trychologii. Pasjonatka podróży, języka włoskiego a także miłośniczka zwierząt. W gabinecie zajmuje się wykonywaniem zabiegów trychologicznych oraz zabiegów laserowych.

"Początkowo pojawiłam się w gabinecie jako pacjentka mająca problem z wypadaniem włosów. Dzięki temu zdaję sobie sprawę jaki dyskomfort może powodować problem ze skórą głowy i z jak złożonym problemem przyszło mi walczyć. Efekty i zadowolenie moich pacjentów daje mi największą satysfakcję."

3a

mgr Monika Czech

trycholog zabiegowy, kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich na Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach na kierunku kosmetologia. Uczestniczyła w licznych szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Kieruje się holistycznym podejściem do pacjenta. Jej ulubiony zakres obowiązków to zabiegi iniekcyjne. Prywatnie uwielbia podróże i taniec, a wolny czas poświęca najbliższym.

"Największą nagrodą dla mnie jest uśmiech pacjenta. Wyznaję zasadę, że zdrowa skóra jest obrazem dobrego stanu zdrowia i włosów."