łuszczyca skóry głowy, łuszczyca

Twój problem

Łuszczyca to choroba o charakterze przewlekłym, przebiegająca na mechanizmie zapalno – proliferacyjnym. Dotyka wiele części ciała tj. skóra głowy, łokcie, talię, kolana. 

Łuszczyca ma charakter nawrotów. Do czynników indukujących rozwój łuszczycy zaliczymy predyspozycje genetyczne, czynniki immunologiczne i środowiskowe.

ŁUSZCZYCA SKÓRY GŁOWY

Wspomniane zmiany mogą pojawić się na całym ciele, dlatego znana jest również postać łuszczycy skóry głowy. Zmiany pod włosami są początkowo trudne do zauważenia, a także niełatwe w pielęgnacji i leczeniu.

Łuszczyca skóry głowy często mylona jest z łupieżem. To doprowadza do nieodpowiedniej pielęgnacji skóry głowy a w konsekwencji nasilenia problemu. Dlatego wielu pacjentów zgłasza się do naszego gabinetu trychologicznego w Kielcach w poszukiwaniu skutecznej terapii.

Rozpoznanie i leczenie łuszczycy

Proponujemy Ci skorzystanie z profesjonalnej konsultacji trychologicznej w gabinecie Anagen w Kielcach, w celu właściwej diagnostyki i doboru właściwej, skutecznej terapii

Objawy łuszczycy

Z jakimi objawami warto zgłosić się do trychologa? Czujność powinny wzbudzić zmiany w wyglądzie skóry na głowie. Staje się ona zaczerwieniona, błyszcząca, pokryta grudkami oraz łuskami.

Niekiedy na powierzchni pojawiają się kropelki krwi, a naskórek schodzi w wyniku pocierania. Dyskomfort i nieestetyczne zmiany powinny skłonić do wizyty w gabinecie, gdzie zostanie wdrożona terapia przeciwko łuszczycy skóry głowy.

Łuszczyca - jak leczyć

Terapia zwalczająca łuszczycę w naszym gabinecie odbywa się z wykorzystaniem skutecznych, nowoczesnych metod, czyli lasera, który stosujemy je na wszystkie partie ciała oraz infuzji tlenowej w przypadku łuszczycy skóry głowy.

Może zostać wsparte pielęgnacją domową z wykorzystaniem odpowiednich kosmeceutyków, a także suplementów diety. O możliwościach zostaniesz poinformowany w gabinecie podczas konsultacji i badania.

Terapia leczenia łuszczycy – Kielce

Jako kadra trychologiczna ANAGEN specjalizujemy się diagnostyce, terapii i profilaktyce wszystkich typów łuszczycy. Osobom poszukującym leczenia polecamy skuteczną terapię przeciw łuszczycy przeprowadzoną przez naszych specjalistów.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych leczeniem łuszczycy metodą terapii laserem lub infuzją tlenową do odwiedzenia gabinetu trychologicznego Anagen zlokalizowanego w Kielcach. W razie pytań dotyczących terapii czy chęci umówienia się na konsultację prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy