free responsive site templates

Gabinet Anagen 

Gabinet Anagen - nowe miejsce na mapie Kielc, które skupione jest wokół włosów. Ich piękna, pielęgnacji oraz zdrowiu. Dlaczego Anagen? Ponieważ Anagen to miejsce, które zrodziło się z pasji do włosów. To miejsce, w którym będziesz mógł oddać się w ręce specjalistów, aby móc cieszyć się zdrowymi
i pięknymi włosami. Skupiamy się przede wszystkim na dobraniu odpowiednich preparatów, przygotowaniu indywidualnej terapii gabinetowej a nie na sprzedaży i dystrybucji konkretnych kosmetyków. Priorytetem jesteś Ty i Twoje włosy. Naszym zadaniem jest także pokazanie Ci alternatywnych terapii, dzięki którym zagłębisz się w nowoczesne metody stosowane w trychologii. 

Skąd wzięła się nasza nazwa? Anagen to aktywna faza wzrostu włosa. I oto nam właśnie chodzi. Aby każdy anagen naszych klientów trwał jak najdłużej!

Mobirise

Biotechnolog medyczny, absolwent studiów "Trychologia
w kosmetologii" na Uniwersytecie Jagiellońskim.
W dotychczasowej pracy zawodowej zajmował stanowisko specjalisty ds. izolacji przeciwciał w jednym z berlińskich laboratoriów. Członek międzynarodowego stowarzyszenia trychologii klinicznej i estetycznej ICATA. Wykładowca akademincki na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia
w Warszawie,

"Dlaczego trychologia? Bo sam łysieję! Będę doskonałą antyreklamą swojego gabinetu" - mówię z uśmiechem.
I to dlatego trychologia stała się mi tak bliska.  

mgr Bartosz Kiec

specjalista trychologii

Doświadczony specjalista oraz szkoleniowiec mikropigmentacji skóry głowy. Od 2015 roku przeprowadził blisko 1300 sesji zabiegowych a od 2018 roku swoim doświadczeniem dzieli się również z osobami zainteresowanymi oferowaniem usług mikropigmentacji. Właściciel kliniki Scalpmann Hair&Head Care. 

Krzysztof Reczyński

specjalista mikropigmentacji skóry głowy

Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące
i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1
Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje nie stanowią
zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 556 Kodeksu
cywilnego.