Gabinet Anagen 

Gabinet Anagen - nowe miejsce na mapie Kielc, które skupione jest wokół włosów. Ich piękna, pielęgnacji oraz zdrowiu. Dlaczego Anagen? Ponieważ Anagen to miejsce, które zrodziło się z pasji do włosów. To miejsce, w którym będziesz mógł oddać się w ręce specjalistów, aby móc cieszyć się zdrowymi
i pięknymi włosami. Skupiamy się przede wszystkim na dobraniu odpowiednich preparatów, przygotowaniu indywidualnej terapii gabinetowej a nie na sprzedaży i dystrybucji konkretnych kosmetyków. Priorytetem jesteś Ty i Twoje włosy. Naszym zadaniem jest także pokazanie Ci alternatywnych terapii, dzięki którym zagłębisz się w nowoczesne metody stosowane w trychologii. 

Skąd wzięła się nasza nazwa? Anagen to aktywna faza wzrostu włosa. I oto nam właśnie chodzi. Aby każdy anagen naszych klientów trwał jak najdłużej!

Mobirise

Biotechnolog medyczny, absolwent studiów "Trychologia
w kosmetologii" na Uniwersytecie Jagiellońskim.
W dotychczasowej pracy zawodowej zajmował stanowisko specjalisty ds. izolacji przeciwciał w jednym z berlińskich laboratoriów. Członek międzynarodowego stowarzyszenia trychologii klinicznej i estetycznej ICATA. Wykładowca akademincki na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia
w Warszawie,

"Dlaczego trychologia? Bo sam łysieję! Będę doskonałą antyreklamą swojego gabinetu" - mówię z uśmiechem.
I to dlatego trychologia stała się mi tak bliska.  

mgr Bartosz Kiec

specjalista trychologii

Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Biotechnologia. Pasjonatka mikrobiologii oraz chemii organicznej. Prywatnie miłośniczka zwierząt i dobrego kina. W gabinecie zajmuje się terapią laserem excimerowym Exciplex, prowadzi terapie trychologiczne oraz rozwija swoje zainteresowanie trychologią. Ceni sobie zadowolenie Pacjentów.

"Zdaję sobie sprawę, że włosy oraz zdrowa skóra głowy dodają pewności siebie oraz podnoszą samoocenę, dlatego wkładam serce w swoją pracę. Uśmiech i zadowolenie jest dla mnie największą wartością".

mgr Marta Nowak

trycholog zabiegowy

Dostępność wolnych terminów

Czerwiec

?%

Lipiec

98%

Sierpień

Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące
i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1
Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje nie stanowią
zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 556 Kodeksu
cywilnego. 

Built with Mobirise site software