Mezoterapia skóry głowy

Mezoterapia bezigłowa

Poznaj szczegóły

Mezoterapia bezigłowa

Sprawdź

Mezoterapia mikroigłowa

Poznaj szczegóły

Mezoterapia mikroigłowa

Sprawdź

Mezoterapia igłowa

Poznaj szczegóły

Mezoterapia igłowa

Sprawdź

Mezoterapia igłowa Dr Cyj

Poznaj szczegóły

Mezoterapia igłowa Dr Cyj

Sprawdź

Mezoterapia skóry głowy

Zdrowe i zadbane włosy wpływają na pewność siebie i poczucie atrakcyjności. Dotyczy to nie tylko kobiet, ale także mężczyzn, gdyż bujna fryzura potrafi odjąć lat. Najczęstszym problemem jest nadmierna łysienie, osłabiona struktura włosów oraz choroby dermatologiczne, które niekorzystnie wpływają na wygląd. W momencie, gdy kuracje kosmetyczne i stosowane preparaty nie są w stanie wyeliminować problemu, rozwiązaniem może się okazać mezoterapia skóry głowy. Kielce to miasto, w którym skorzystasz z oferty profesjonalnych zabiegów, dzięki którym odzyskasz zdrowie i pewność siebie.

Mezoterapia skóry głowy – na czym polega?

W naszym gabinecie przeprowadzamy terapie, które łączą w sobie zabiegi lecznicze i estetyczne. Zalicza się do nich mezoterapia skóry głowy, która ma wszechstronny wpływ na kondycję włosów. Procedura ta polega na ostrzyknięciu wybranych partii mezokoktajlem. Typ koktajlu i metodę podania go dobiera się pod kątem indywidualnych potrzeb pacjenta, co pozwala uzyskać oczekiwane efekty.

Mezoterapia skóry głowy – wskazania

Zabieg ten jest małoinwazyjny, bezpieczny i nie narażony na możliwość wystąpienia powikłań. W zasadzie polecany jest każdemu, kto marzy o mocnych i lśniących włosach.

Celem mezoterapii skóry głowy jest wzmocnienie struktury włosa od środka i stymulowanie cebulki do intensywnego wzrostu.
Wskazaniami do przeprowadzenia terapii są:
łysienie telogenowe i androgenowe,
nadmierne wypadanie włosów,
słabe, przerzedzone i pozbawione blasku kosmyki.

Przeciwwskazania do zabiegu

Podczas mezoterapii skóry głowy stosuje się preparaty, których skład opiera się m.in. na peptydach biomimetycznych, czynnikach wzrostu, kompozycji witamin i minerałów oraz aminokwasów.
Uczulenie na którykolwiek dodatek jest podstawą do rezygnacji z zabiegu.

Do innych przeciwwskazań zaliczają się min.:
ciąża i okres laktacji,
choroby immunologiczne,
skłonność do występowania blizn,
nowotwory,
niezaleczone rany i podrażnienia skóry.

Oferujemy zabiegi mezoterapii skóry głowy w Kielcach. Zapraszamy do umówienia się na konsultację do gabinetu trychologicznego Anagen.